Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice!

W związku z obecną sytuacją wywołaną wirusem zostaje utworzona na fb Grupa "SÓWKI" na której będą umieszczane materiały dydaktyczne oraz propozycje zabaw dla dzieci. Poprzez taką formę będziemy się z Państwem komunikować przez najbliższy czas.

Zachęcam do korzystania ze strony internetowej naszego przedszkola jak również z grupowego fb.

Pozdrawiam Lidia Cz.

UWAGA INFORMACJE DOTYCZĄCE REKRUTACJI!!!

Drodzy Rodzice w związku z decyzją Pana Prezydenta informujemy o zawieszeniu postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli na czas uchylenia ograniczenia funkcjonowania publicznych i niepublicznych jednostek systemu oświaty.
W terminie 7 dni o dnia uchylenia ograniczenia w funkcjonowaniu publicznych
i niepublicznych jednostek systemu oświaty, zostanie ustalony nowy harmonogram dla przedszkoli dla kolejnych etapów rekrutacji.

Poniżej znajdą Państwo zarządzenie Prezydenta Miasta Tarnobrzega.

RODZICU,
ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, 12 i 13 marca do przedszkola mogą być przyprowadzone tylko i wyłącznie dzieci, których obydwoje Rodziców pozostaje w czynnym zatrudnieniu i nie mogą w tych dniach zapewnić dziecku opieki.

Natomiast od poniedziałku tj. od 16 do 25 marca przedszkole będzie nieczynne.

Znalezione obrazy dla zapytania: UWAGA WAŻNE