COVID

Drodzy Rodzice!!!
W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022 informujemy, że 1 września jest normalnym dniem pracy. Nasze przedszkole otwarte jest od godz. 6 do 16.30. Bardzo prosimy o przyprowadzanie dzieci najpóźniej do godziny 8. Ze względu na sytuację epidemiologiczną Rodzice przyprowadzając lub odbierając dzieci wchodzą do przedszkola do przestrzeni wspólnej (szatni) po wcześniejszej dezynfekcji rąk. Przypominamy również o obowiązku noszenia maseczki i zachowaniu dystansu społecznego. W szatni może znajdować się max.6 osób jednocześnie.
Jeśli zalecenia epidemiologiczne będą rażąco łamane będziemy zmuszeni powrócić do starego systemu i zakazu wchodzenia Rodziców na teren placówki.
Do przedszkola przychodzą tylko i wyłącznie dzieci zdrowe beż żadnych objawów chorobowych.
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Rodzicu PAMIĘTAJ!! STOP”Może być zdjęciem przedstawiającym obuwie i tekst „Zdezynfekuj ręce”Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „Załóż maskę”Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, obuwie i tekst „Utrzymaj dystans 1,5 1,5m m”