Szanowni Rodzice,

W związku z możliwością uruchomienia od dnia 06 maja 2020 roku działalności opiekuńczo – wychowawczej przedszkoli i żłobków na terenie miasta informuję, że decyzją Prezydenta Miasta Tarnobrzega w chwili obecnej przedszkola i żłobki przygotowywane są do wznowienia w/w działalności. Prezydent Miasta Tarnobrzega, jako organ prowadzący zobowiązał dyrektorów placówek do opracowania procedur bezpieczeństwa w podległych placówkach. Procedury te zostaną przekazane do zaopiniowania do Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Tarnobrzegu. Dopiero po uzyskaniu pozytywnej opinii oraz zapewnieniu warunków i zasad oraz spełnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego Prezydent Miasta Tarnobrzega podejmie decyzję o dacie otwarcia przedszkoli i żłobków na terenie miasta.

Jednocześnie informuję, że w pierwszej kolejności ze żłobków i przedszkoli będą mogły skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu lub zagrożeni są utratą tejże pracy.

Dorota Poniatowska

Dyrektor Przedszkola Nr 17