Informacja dla Rodziców

Z uwagi na stan pandemii spowodowanej Covid-19 przedszkole od 1 września 2020 będzie pracowało w reżimie sanitarnym.

W związku z panującą pandemią obowiązują następujące zasady:

• dziecko przyprowadza jeden z rodziców
  • rodzic wraz z dzieckiem czeka przed budynkiem z zachowaniem bezpiecznej odległości tj. 1.5-2 m
  • pracownik przedszkola wpuszcza do placówki dziecko wraz z rodzicem ( w odpowiedniej kolejności)
  • pracownik przedszkola mierzy temperaturę dziecka bezdotykowym termometrem, powyżej 37.3 dziecko nie może być przyjęte do przedszkola ( w szczególnych sytuacjach temperatura może być mierzona także rodzicom)
  • rodzic musi posiadać maseczkę i rękawiczki lub zdezynfekować ręce
  • po dokonaniu pomiaru temperatury, dziecko jest odbierane przez pomoc nauczyciela lub woźną a następnie przebierane w szatni i odprowadzane na salę
  • rodzice dzieci nowo przyjętych będą mogli bezpośrednio odprowadzić dziecko na salę
  • dzieci należy przyprowadzać najpóźniej do godz.8:00, w późniejszym czasie nie będą przyjmowane do przedszkola
  • Rodziców informujemy, że czas przyprowadzania i odbierania dzieci znacznie się wydłuży w związku z panującym reżimem sanitarnym

Ponadto:

- dzieci nie przynoszą ze sobą zabawek