Biedronki

Wesołe zabawy

Znalezione obrazy dla zapytania dzieci przedszkole

Czy słońce na niebie, czy deszcz z nieba leci,
Idą do przedszkola z rodzicami dzieci.
W przedszkolu zabawek i książek bez liku,
Każdy ma tam miejsce przy małym stoliku.
Razem z naszą Panią, pilnie się uczymy.
Gdy czas na zabawę, chętnie się bawimy.
Powiem Wam coś jeszcze! Nie mówcie nikomu…
Że my się czujemy jak u siebie w domu!

Mali przyrodnicy

Nasi mali obserwatorzy przyrody  gościli panią Anetkę Motyka z Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 ,,Tarnobrzeska Dolina Wisły’’  która, prowadziła warsztaty przyrodnicze. Podczas zajęć edukacyjnych przedszkolaki poznały zwierzątka i owady zamieszkujące łąkę. Rozpoznawały również kwiaty oraz obserwowały materiał badawczy przez lupki. Na koniec wszyscy obejrzeli piękne ilustracje owadów i wysłuchali bajki przyrodniczej o kuropatwach. Była to świetna okazja do poszerzenia wiadomości na temat życia i zwyczajów zwierząt i owadów żyjących na łące.  Dziękujemy serdecznie pani Anetce   z RCPON 2000 za bardzo miłe spotkanie.

Mali kucharze w akcji -" Drugie śniadanie"

"Choć jesteśmy jeszcze mali, wiemy dobrze o tym,

kto śniadania rano nie zje, może mieć kłopoty.!

Dziś już się żegnamy i obiecujemy!:

o zdrowym śniadaniu, pamiętać będziemy.

Wie już o tym duży, wie już o tym mały, gdy się zje śniadanie, dzień będzie wspaniały!"

Kochanej Babci i Dziadziusiowi

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery był obchodzony  w przedszkolu 23 stycznia  "Dzień Babci i Dziadzia". Mimo niskiej temperatury  był to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawił wszystkim ogromną radość i  zadowolenie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a "Biedroneczki" odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne.To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Kochani!

Z okazji Dnia Babci i Dziadzia
życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie
i pragniemy Wam podziękować
za Wasz trud i ciężką pracę.

W salonie fryzjerskim

W tym tygodniu "Biedroneczki” przeniosły się do salonu fryzjerskiego. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć mamę Zuzi, Panią Anetkę, która przybliżyła dzieciom zawód fryzjera i opowiedziała o rożnych akcesoriach oraz narzędziach potrzebnych w tym zawodzie . A na koniec na głowach dzieci i pani Moniki  "jak prawdziwy magik” wyczarowała fantazyjne fryzury. Dziękujemy bardzo Pani Anetce za poświęcony czas i piękne fryzury.