^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkole 17

UM Tarnobrzeg

Strona urzędu miasta Tarnobrzeg

BIP

Logowanie

,,AKCJA SZAFOWANIA DLA BARTUSIA''

Drodzy Rodzice bardzo gorąco dziękujemy Wam za waszą dobroć i życzliwość oraz zaangażowanie się w akcję ,,szafowania" dla Bartusia. Zebrane ubrania zostały już przekazane pogotowiu dentystycznemu Sanitas, gdzie poczekają na odbiór. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu małego Bartusia i jego Rodziców.

❤🧡💚
Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko i tekst „ODZIEZ UŻYWANA NA POMOC! 100% DOCHODU PRZEZNACZYMY NA LECZENIE BARTUSIA CHOREGO NA SMA Zdatną do użytku odzież, koce, pościel, firany itp. odbierze od Was osobiście MICHAŁ WIŚNIEWSKI FINAŁ AKCJI 06.10.2021 SANDOMIERZ w godzinach od 13.00 do 17.00 Parking przy Starostwie Powiatowym w Sandomierzu PO P1ERWSZE FUNDACJA Patronat honorowy Starosty Marcina Piwnika szafowanie.pl”Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

ZBIÓRKA DARÓW NA RZECZ SCHRONISKA "CHROŃMY ZWIERZĘTA" W MACHOWIE

Przez cały październik w naszym przedszkolu będzie prowadzona zbiórka darów na rzecz schroniska "Chrońmy zwierzęta" w Machowie. Zachęcamy do podzielenia się dobrem ! Poniżej znajduje się wykaz rzeczy, na ten moment najbardziej potrzebnych w schronisku. 

Czego potrzebujemy? 

-kocyki, poszewki, poduszki, kołdry niezawierające pierza

-legowiska, smycze, obroże

-karmy: psie mokre: Rocco, Maxi Natural (biedronka), Dolina Noteci

-karmy : psie suche: Brit, Arion, Purina, Wiejska zagroda, Bosh

-karmy : kocie suche: Purina, Ferina, Josera, Smilla

-karmy : kocie mokre: Feringa, Animonda, Smilla

- oraz inne karmy zawierające min. 50 procent mięsa

-podkłady dla zwierząt

-smakołyki

-zabawki dla psów i kotów

-miski

-żwirek dla kotów

-pluszaki.

               

INFORMACJA - PIŁKARZE SIARKI W NASZYM PRZEDSZKOLU

Drodzy Rodzice ! W środę (29.09.2021)  z okazji " Dnia Chłopaka" nasze przedszkole odwiedzi reprezentacja drużyny Siarki Tarnobrzeg. Bardzo prosimy, aby tego dnia dzieci były ubrane w stroje piłkarskie lub barwy klubowe naszej miejscowej  drużyny ( zielony, żółty, czarny). Jeśli takowych Państwo nie macie , to też można ubrać dzieci w barwy narodowe ( biało - czerwone). Mile widziane będą gadżety: piłki, szaliki, kaszkietki. Dziękujemy serdecznie ! 

                                   

 

 

COVID

Drodzy Rodzice!!!
W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022 informujemy, że 1 września jest normalnym dniem pracy. Nasze przedszkole otwarte jest od godz. 6 do 16.30. Bardzo prosimy o przyprowadzanie dzieci najpóźniej do godziny 8. Ze względu na sytuację epidemiologiczną Rodzice przyprowadzając lub odbierając dzieci wchodzą do przedszkola do przestrzeni wspólnej (szatni) po wcześniejszej dezynfekcji rąk. Przypominamy również o obowiązku noszenia maseczki i zachowaniu dystansu społecznego. W szatni może znajdować się max.6 osób jednocześnie.
Jeśli zalecenia epidemiologiczne będą rażąco łamane będziemy zmuszeni powrócić do starego systemu i zakazu wchodzenia Rodziców na teren placówki.
Do przedszkola przychodzą tylko i wyłącznie dzieci zdrowe beż żadnych objawów chorobowych.
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Rodzicu PAMIĘTAJ!! STOP”Może być zdjęciem przedstawiającym obuwie i tekst „Zdezynfekuj ręce”Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „Załóż maskę”Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, obuwie i tekst „Utrzymaj dystans 1,5 1,5m m”
Copyright © 2013. Przedszkole Nr 17 w Tarnobrzegu Rights Reserved.