Wydarzenia przedszkolne 2018/2019

Światowy Dzień Kota

19.02.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się Światowy Dzień Kota. Zabawę prowadziła p. Edyta, która przygotowała wiele zabaw i konkursów dla dzieci. Była zabawa w kotka i myszkę, bajka o chorym kotku, zagadki o kotach występujących w bajkach a dla wszystkich uczestników zabawy były przygotowane kolorowanki.

Opr: L.Cz

Wst: L.Cz

Walentynki

Opr: A.W

Wpr: L.Cz

Zabawa karnawałowa

08.02.2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Zabawę prowadziło dwóch animatorów z Teatru "Bazyl". Karnawałowe szaleństwo odbywało się w stylu cygańskim. Tym samym nie brakowało wśród najmłodszych: cyganek i cyganów. Pięknie udekorowana sala, świetna muzyka, dużo zabawa i konkurencji oraz słodki poczęstunek gwarantowało wyśmienitą zabawę oraz niezapomniane wrażenia.

Opr:L.Cz

Wst: L.Cz

Dni Otwarte

14 lutego w naszym przedszkolu odbyły się Dni Otwarte. W tym czasie przyszłe przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami miały możliwość zobaczyć, jak wygląda nasze przedszkole. Dzieci miały możliwość przeżycia wspólnych zabaw z rówieśnikami. Było nam bardzo miło gościć wszystkie dzieci oraz rodziców. Mamy również nadzieję, że miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w ich pamięci do września, gdy wrócą do przedszkola jako przedszkolaki.

Opr: A.W

Wpr: L.Cz

Spotkanie z policjantami

Dbając o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków z okazji zbliżających się ferii zimowych 04.02.2019 r. odbyła się pogadanka edukacyjna z przedstawicielami policji: panem asp. Stanisławem Ciba i asp. sztabowym Jackiem Prokop. Spotkanie poświęcone było zasadom bezpieczeństwa podczas zimowego odpoczynku. Przedszkolaki przypomniały sobie numery alarmowe oraz zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na śniegu i lodzie.

Wszystkim Przedszkolakom życzymy udanych i bezpiecznych ferii!!!

Opr:M.B

Wst:L.Cz