^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkole 17

UM Tarnobrzeg

Strona urzędu miasta Tarnobrzeg

Przyjaciele Przedszkola

Nasze Osiągnięcia

 

Logowanie

Wydarzenia przedszkolne 2018/2019

Powitanie Wiosny

21.03.2019 r. nasze przedszkolaki powitały kolejną porę roku, długo oczekiwaną Wiosnę. Jednak zanim to nastąpiło to pod kierunkiem p.Agnieszki dzieci bawiły się, tańczyły, brały udział w konkursach, oglądały prezentacje multimedialną a to tylko dlatego aby jak najwięcej dowiedzieć się o tej pięknej porze roku, jaką jest Wiosna. Następnie, na czele z Marzanną i grupą "Jeżyków" wszystkie nasze przedszkolaki ruszyły na przemarsz po osiedlu, aby wszystkim mieszkańcom obwieścić, że przyszłą już do nas wiosna. 

Opr: L.Cz

Wst: L.Cz

  

 

Dzień Kobiet w naszym przedszkolu

"Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie,

że dzisiaj jest święto dziewczynek

Uśmiechy są dla nich, zabawa i taniec

piosenka z radia popłynie". 

08.03.2019 r. odbył się w naszym przedszkolu Dzień Kobiet. Uroczystość została przygotowana przez grupę 3-latków pod czujnym okiem p.Moniki i p.Ani. Przedszkolaki śpiewały piosenki, tańczyły walczyki, recytowały wiersze oraz składały życzenia. Dodatkowo występ uświetnił mini koncert w wykonaniu Poli B., która umiliła czas śpiewem i grą na gitarze. Na koniec, jeden z zaproszonych gości p.Konrad Niedźwiedź - Kierownik Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 - Tarnobrzeska Dolina Wisły złożył wszystkim paniom tym małym i tym dużym najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz wręczył kwiaty

Opr:L.Cz

Wpr: L.Cz

 

  

 

Walentynki

14 lutego był dla naszych przedszkolaków prawdziwym, czerwonym dniem miłości, przyjaźni i życzliwości. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się zrobionymi przez siebie serduszkami, karmiły się ciasteczkami i tańczyły. Nie zabrakło oczywiście walentynkowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę. Był to dzień miłych wrażeń.

Opr: A.W

Wpr: L.Cz

Światowy Dzień Kota

19.02.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się Światowy Dzień Kota. Zabawę prowadziła p. Edyta, która przygotowała wiele zabaw i konkursów dla dzieci. Była zabawa w kotka i myszkę, bajka o chorym kotku, zagadki o kotach występujących w bajkach a dla wszystkich uczestników zabawy były przygotowane kolorowanki. 

Opr: L.Cz

Wst: L.Cz

 

 

 

 

Dni Otwarte

14 lutego w naszym przedszkolu odbyły się Dni Otwarte. W tym czasie przyszłe przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami miały możliwość zobaczyć, jak wygląda nasze przedszkole. Dzieci miały możliwość przeżycia wspólnych zabaw z rówieśnikami. Było nam bardzo miło gościć wszystkie dzieci oraz rodziców. Mamy również nadzieję, że miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w ich pamięci do września, gdy wrócą do przedszkola jako przedszkolaki.

Opr: A.W

Wpr: L.Cz

     

Copyright © 2013. Przedszkole Nr 17 w Tarnobrzegu Rights Reserved.