,,Święto pluszowego misia - grupa Biedronki"

25 listopada obchodziliśmy w naszej grupie Święto Pluszowego Misia. Z samego rana , przy wejściu do przedszkola dzieci witał biały, polarny miś który częstował je pysznymi herbatnikami. Nie zabrakło tego dnia wielu zabaw i konkurencji związanych z pluszowymi zabawkami : " misiowe puzzle", tropienie misia po jego śladach , przeliczanie baryłek miodu. Najmłodsze przedszkolaki "karmiły" również misia jego największym przysmakiem - miodem. Na koniec odtańczyliśmy taniec do piosenki " Jadą, jadą misie" oraz wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia w "misiowej fotobudce". Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, siedzi i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie siedzą i w budynku