,,Dzień Edukacji Narodowej''

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.
W tym uroczystym dniu grupa JEŻYKÓW zaprosiła gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał mały upominek wykonany przy pomocy Pań, które pracują w grupie. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Pani dyrektor Anna Zybała skierowała do Grona Pedagogicznego oraz Niepedagogicznego, wiele ciepłych słów i życzeń dalszej, owocnej pracy oraz wręczyła nagrody dyrektora. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie stoją, kwiat i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, kwiat i w budynku