^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkole 17

UM Tarnobrzeg

Strona urzędu miasta Tarnobrzeg

BIP

Logowanie

Wydarzenia przedszkolne

,,Dzień Edukacji Narodowej''

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.
W tym uroczystym dniu grupa JEŻYKÓW zaprosiła gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał mały upominek wykonany przy pomocy Pań, które pracują w grupie. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Pani dyrektor Anna Zybała skierowała do Grona Pedagogicznego oraz Niepedagogicznego, wiele ciepłych słów i życzeń dalszej, owocnej pracy oraz wręczyła nagrody dyrektora. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie stoją, kwiat i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, kwiat i w budynku
Copyright © 2013. Przedszkole Nr 17 w Tarnobrzegu Rights Reserved.