^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkole 17

UM Tarnobrzeg

Strona urzędu miasta Tarnobrzeg

BIP

Logowanie

Wydarzenia przedszkolne

,,Światowy Dzień Mycia Rąk u JEŻYKÓW''

 
15 października obchodzony jest Światowy Dzień Mycia Rąk. Celem tego dnia jest uświadomienie dzieciom jak ważne znaczenie ma w ich życiu codzienne mycie rąk. W naszej grupie przedszkolnej również odbyły się rozmowy na temat zarazków, bakterii i wirusów, które dostają się do naszego organizmu poprzez brudne ręce. Na koniec w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego ,,W świecie Montessori" stworzyliśmy w naszej sali stolik do mycia rąk.
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku
Copyright © 2013. Przedszkole Nr 17 w Tarnobrzegu Rights Reserved.