^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkole 17

UM Tarnobrzeg

Strona urzędu miasta Tarnobrzeg

BIP

Logowanie

Wydarzenia przedszkolne

"Wizyta w Warzywniaku"

Jesień, to bardzo kolorowa i obfitująca w różne dary pora roku. A gdzie można kupić świeże, zdrowe warzywa i owoce? Na targu, na straganie, w zieleniaku, albo w sklepie warzywniczym. Żeby się o tym przekonać 12 października dzieci z grupy ,,Jeżyki" wybrały się na wycieczkę do sklepu warzywniczego, gdzie bardzo miła Pani Natalka pokazała nam owoce i warzywa ładnie poukładane na sklepowej półce oraz w skrzynkach. Rozmawialiśmy o tym, co można zrobić ze świeżych owoców lub warzyw oraz o tym, które z nich najchętniej jemy i dlaczego?

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, owoc i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym dziecko i stoi Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i owoc

Copyright © 2013. Przedszkole Nr 17 w Tarnobrzegu Rights Reserved.