^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkole 17

UM Tarnobrzeg

Strona urzędu miasta Tarnobrzeg

BIP

Logowanie

Wydarzenia przedszkolne

" Dzień Poczty Polskiej - grupa Jeżyki "

18 Października obchodziliśmy Dzień Poczty Polskiej i Dzień Listonosza. Z tej okazji 4-latki uczestniczyły w zajęciach podczas których przedstawiony został im zawód listonosza, dzieci dowiedziały się również jaką drogę musi przebyć list bądź paczka aby trafić do odbiorcy, samodzielnie zaprojektowały pocztówkę, którą następnie można było wrzucić do skrzynki a na koniec zajęć wybraliśmy się na pocztę aby dzieci mogły zobaczyć jak wygląda praca w urzędzie pocztowym, a przy okazji utrwalaliśmy nawyk właściwego i kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko i w budynku  Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, stoi i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym ‎2 osoby, dziecko, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i ‎tekst „‎Poczta ه Polska POCZTA‎”‎‎

Copyright © 2013. Przedszkole Nr 17 w Tarnobrzegu Rights Reserved.