^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkole 17

UM Tarnobrzeg

Strona urzędu miasta Tarnobrzeg

BIP

Logowanie

Wydarzenia przedszkolne

,,Światowy Dzień Owoców i Warzyw''

15 października grupa ,, Jeżyki " obchodziła ŚWIATOWY DZIEŃ OWOCÓW I WARZYW . Święto było poprzedzone cyklem zajęć nt. zdrowego odżywiania. Przedszkolaki z uwagą wysłuchały wiersza J. Brzechwy pt. Na straganie, następnie ich zadaniem było dokonać podziału produktów na owoce i warzywa oraz za pomocą zmysłów dotyku, węchu i smaku podać ich nazwę. Czterolatki stworzyły również piramidę zdrowego żywienia, którą własnoręcznie pokolorowały utrwalając w ten sposób zdobyte wiadomości, a kończąc tydzień zrobiliśmy wspólnie sok z jabłek i marchwi zakupionych podczas wizyty w warzywniaku. Wszystkie zajęcia wzbudziły wiele pozytywnych emocji, więc mamy nadzieję, że jeżyki świętować będą każdego dnia jedząc owoce i warzywa bogate w witaminy.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Copyright © 2013. Przedszkole Nr 17 w Tarnobrzegu Rights Reserved.