^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkole 17

UM Tarnobrzeg

Strona urzędu miasta Tarnobrzeg

BIP

Logowanie

Wydarzenia przedszkolne

,,Wycieczka starszaków na STAWY''

Korzystając z uroków pięknej jesiennej pogody 6 -latki wybrały się na wycieczkę nad Stawy Zwierzyniec. Mieliśmy okazję zobaczyć piękne dzikie kaczki, ptaki, ryby oraz delektować się odgłosami pobliskiego lasu. Obserwowaliśmy również połowy wędkarzy. Piękno otaczającej przyrody, jesienne słońce dostarczyło nam mnóstwo energii i wrażeń.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, wędkujący ludzie, ludzie stoją, wędka i zbiornik wodnyMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Copyright © 2013. Przedszkole Nr 17 w Tarnobrzegu Rights Reserved.