^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkole 17

UM Tarnobrzeg

Strona urzędu miasta Tarnobrzeg

BIP

Logowanie

,,AKCJA SZAFOWANIA DLA BARTUSIA''

Drodzy Rodzice bardzo gorąco dziękujemy Wam za waszą dobroć i życzliwość oraz zaangażowanie się w akcję ,,szafowania" dla Bartusia. Zebrane ubrania zostały już przekazane pogotowiu dentystycznemu Sanitas, gdzie poczekają na odbiór. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu małego Bartusia i jego Rodziców.

❤🧡💚
Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko i tekst „ODZIEZ UŻYWANA NA POMOC! 100% DOCHODU PRZEZNACZYMY NA LECZENIE BARTUSIA CHOREGO NA SMA Zdatną do użytku odzież, koce, pościel, firany itp. odbierze od Was osobiście MICHAŁ WIŚNIEWSKI FINAŁ AKCJI 06.10.2021 SANDOMIERZ w godzinach od 13.00 do 17.00 Parking przy Starostwie Powiatowym w Sandomierzu PO P1ERWSZE FUNDACJA Patronat honorowy Starosty Marcina Piwnika szafowanie.pl”Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

Copyright © 2013. Przedszkole Nr 17 w Tarnobrzegu Rights Reserved.