^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkole 17

UM Tarnobrzeg

Strona urzędu miasta Tarnobrzeg

BIP

Logowanie

Wydarzenia przedszkolne

,,Lekcja przyrody''

 
W ubiegłym tygodniu nasze przedszkolaki odwiedzili: ciocia Anetka i wujek Janusz z Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak ważną rolę pełnią drzewa w życiu ludzi i zwierząt. Poznały również różne gatunki drzew oraz ich budowę. Oczywiście nie mogło zabraknąć przyrodniczych zagadek i rysunków naszego artysty wujka Janusza.
Dziękujemy cioci Anetce i wujkowi Januszowi za spotkanie. Jak zawsze są oni niezastąpieni i wiedzą najlepiej jak żyć w zgodzie z przyrodą i o nią dbać!!!
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, siedzi, stoi i w budynku
Copyright © 2013. Przedszkole Nr 17 w Tarnobrzegu Rights Reserved.